flow
02 فروردین 1402 - 20:10

لزوم آمادگی دستگاه‌های خدمات رسان در شرایط برودت هوا در قزوین

قزوین- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: پیش بینی‌ها نشان دهنده شرایط بارانی و برودت هوا در ایام نوروز است و برای این موضوع هم باید آماده باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه شورای ترافیک استان قزوین اظهار کرد: خوشبختانه اقدامات استان در زمینه کنترل ترافیک و کاهش تصادفات جاده‌ای مؤثر بوده است و امیدواریم همین روند تا پایان تعطیلات نوروز ادامه یابد.

وی افزود: استمرار نظارت‌ها و پیگیری‌ها باعث می‌شود سیستم با قدرت به کار خود ادامه دهد، به همین دلیل باید با وقت و دقت نظر بیشتری امور را دنبال و به صورت جدی در اماکن فعال در این حوزه حضور پیدا کنیم.

کاظمی گفت: تا پایان تعطیلات مدت زمان زیادی باقی مانده است و با آغاز ماه مبارک رمضان شرایط ویژه‌تری حاکم خواهد بود و دستگاه‌های متولی باید با زبان روزه فعالیت خود را ادامه دهند، بنابراین باید با حضور در جمع آنها منجر به افزایش روحیه آنها شویم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اضافه کرد: پیش بینی‌ها نشان دهنده شرایط بارانی و برودت هوا در ایام نوروز است که این موضوع حجم و سطح کار را دشوار تر می‌کند و برای این موضوع هم باید آماده باشیم.

وی اظهار داشت: مقدمات لازم برای شرایط بحرانی از سوی فرمانداران و دستگاه‌های امدادرسان هم باید مورد لحاظ قرار گیرد تا در شرایط ذکر شده غافلگیر نشویم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1104962